<< na začátek | < předchozí   | ... 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | ... |   další > | na konec >>
29.09.2018 1.B LIGA UŠO Karlovarsko - 3.kolo                             Průšvih B Karlovy Vary 10:9 pp Kolečko Škodíci A Ostrov                     ( rekapitulace )

V prodloužení chtěli Ostrováci pro sebe urvat aspoň ten druhý bodík navíc, jenže varští borci zahráli "miš-maš" naprosto dokonale. Průšvihář Kája Grman nádherně zavřel doublem 15 číslo 99. Ten mohutný a radostný výkřik byl snad slyšet i do 12 km vzdáleného Kolečka. Škodíci po chvíli smutku však naplno zkoncentrovali své hlasivky a i oni ukázali domácím, jak se slaví jeden ligový bodík! Krásný to zápas, skvělá atmosféra a hlavně suprový to lidí. Tohle byla opravdu reklama na šipky, z kterých by si měl vzít každý sportovně založený hráč příklad! Gratulace vítězům a čest poraženým. Nebojte se, na jaře Vám to zase oplatíme.

Po výhře, po prohře, vždycky jsme s Váma ... Škodíci Ostrov olééé 😈

Sestava zápasu: Ondra Rom 4 zápasy - 4 body, Jirka Formy Formánek 2 zápasy - 1 bod, Jirka Budík 4 zápasy - 1 bod, Petr Nekola 2 zápasy - 1 bod, Michal Peterka 1 zápas - 1 bod, Peťulka Peterkova 3 zápasy - 0 bodů,
( Dvojice 1 bod )
náhradník: Jan Mrenica

3:0, 3:4, 5:5, 7:7, 7:9, 10:9

http://www.sipky.org/?region=kvk&page=detail-zapis u-ligoveho-utkani&league_match=11045691

28.09.2018 Kolečko Ostrov TOP 5 / 2019

Kolečko Ostrov TOP 5 / 2019
Ve čtvrtek se na Kolečku konal speciální turnájek TOP o poháry a spousta lákavých cen. I přesto, že druhý den měla spousta lidí volno, tak nakonec do Ostrova dorazilo 23 šipkařů. Ti co zůstali doma, mohou jen litovat. Skvělá parta lidí, která si ostrovské turnaje oblíbila a podle nich je zde jedno z nejlepších prostředí na hraní se bavila až do pozdních nočních hodin. Obsluha za barem si pro všechny zúčastněné připravila vynikající slanný dort. Organizátor turnaje pro změnu nalil všem národní portugalské pití, které si každý pochvaloval. Pátý turnaj TOP mohl v 18:45 poklidně začít. Je to neuvěřitelné, ale od začátku letošních TOPek proběhla už pátá bonusovka a již po třetí se kolo štěstí zastavilo u jména Zbyněk Vondras. Zřejmě se nějak pokazila technika :-D Tentokrát double 4 byl nad jeho síly. A aby toho nebylo málo, tak ten kdo si mohl objednat jídlo byl opět Zbyněk. To už z poloviny zaplněné Kolečko všechny pěkně vytočilo. Hold nešlo nic dělat. Snad už má ten kluk u nás aspoň do konce roku vybráno. Prvním kdo opustil náš turnaj byl ostrovský fotbalista Filler Petr. Hned ze začátku šel suveréní lídr ostrovské TOPky Pedro Coudy překvapivě do leva. Ještě větší překvapení ale nastalo, když Petra Peterková skvělou hrou a cenou za první vhozené bingo poslala s 11.místem domů!

28.09.2018 Kolečko Ostrov TOP 5 / 2019 ( výsledky )

Kolečko Ostrov TOP 5 / 2019 ( výsledky )
Petra nakonec skončila s Radek Krůta na děleném 7.-8. místě. Roman " Čuník " Duna bral mega klobásky za šestku a utopence za první zavření přes sto 💯 Přesnějí 105. I když ho Pedro se svými 126 později překonal, počítala se pouze ta první stovka :-) Pětka zbyla pro Jirka Trnka. Na pohárovou bramborovou pozici a těsně pod stupněma vítězů dokráčel jediný žolík turnaje Dalovický borec Gerstner Robert. Do finálové trojky se tak dostali dva Přůšviháci a jeden Škodík. Václav Krotký přišel na turnaj až jako poslední. Dokonce ho Mrnďa musel do pavouka ručně dopisovat. Nakonec se to ale vyplatilo a se svým bronzem tak mohl oslavit snad svůj největší dosavadní úspěch. Ve finále si to překvapivě rozdala Veronika Štroblová z leva a Tunkiv Štepán z prava. Za stavu 1:1 na legy se zdálo, že match půjde do superfinále. To však Štěpán rezolutně odmítl a závěrečným doublem 3 podrthl turnaj celkovým vítězstvím 🏆 Za odměnu prý pak Jiřímu Trnkovi připraví video o kachničce :-) Po hlavním finále se odehrálo ještě finále odpalíků 301 Double In, kde nad Danem Panochem slavil vítězství Martin Felenda, který po roce vzal opět šipky do ruky a bylo vidět, že to stále ještě nezapomněl 💪 Děkujeme všem za super atmosféru, parádní turnájek a už se na Vás příští týden zase opět moc těšíme.

25.09.2018 Pozvánka na turnaj

Pozvánka na turnaj
Blíží se nám už pátý turnaj TOP! 🎯 A jelikož máme v pátek svátek ( Den české státnosti ), tak tu máme i speciální turnájek o spousta krásných cen a pohárů 🏆 pro ty nejlepší 🤗 Proč? Protože Škodíci 😜
Ceny budou až do osmičky 💞 pro nej ženu, bingového krále a borce co zavře největší číslo. Bonusovka bude opět funkční 💰a jeden šťastlivec si může i objednat místní libové jídlo 🍝 Organizátor Mrňďa který se již vrátil z dovolené 🏖️ má pro každého přihlášeného hráče přichystán jeden " welcome drink " Portugalsko 🍹 a nebo 🤔 Morava 🥃 POZOR začínáme ve čtvrtek již v 1️⃣️8️⃣️:3️⃣️0️⃣️ ❗ Startovné je pouze 💯 kaček - kredity se vyjímečně navhazují ! 🤗 😎 Jelikož turnájek není dvojnásobně bodováný, tak je možnost si vzít žolíka