Novinky z našeho klubu

<< na začátek | < předchozí   | ... 193 | 194 | 195 | 196 | 197 | 198 | 199 | 200 | ... |   další > | na konec >>
12.01.2018 Kolečko Ostrov TOP 19 / 2018

Kolečko Ostrov TOP 19 / 2018
Po třech týdnech se na místo činu opět vrátil Pedro Coudy​. Jeho desátá letošní návštěva vyšla zase vítězně! Viděl bych to viděl na celkové skóre tak 50:0 :-D Ale pěkně popořádku. Na 19.místní turnaj se nečekaně sjela pěkná šipková návštěvnost. 20 borců a borkyň se snažilo si domů odnést nějakou tu lákavou dobrotu. Nečekaně přesně :-D se v 19:00 se roztočilo kolo štěstí. Ale co čert nechtěl, tak se riska zastavila u jména Jan Mrenica​. Ten musel házet neoblíbený a težký double 9. Bohužel nepomohl mu ani videozáznam. Všechny kováky tak nechal na příště. Po té byl vylosován Leoš Ševčík, který si mohl pochutnat na pizze. Před začátkem losu si ještě David Cicvárek​ a Tomáš Spruzsanský vzali žolíka. Dostali tak dvojnásobek vyhraných bodů. 14 bodů David a 18 bodů Tomáš. Prvním odpadlíkem se stal Tomek Hruška​. Nejlepší ženou se 7.místem a po roztřelu stala Petra Peterková​. Nutno ale podkotkout, že by si to Jana Kneiflová z Jáchymova asi zasoužila více. Předváděla opravdu úžasné hry a mohla jak Mrňdu tak i Leoše poslat na párky do levačky. Na šestce překvapivě skončil nováček a amatér z hospodskýma šipkama Jakubík Martin.

12.01.2018 Kolečko Ostrov TOP 19 / 2018 ( výsledky )

Kolečko Ostrov TOP 19 / 2018 ( výsledky )
Čtyřka patřila Dalovické legendě Leoš Ševčík​. Na trojku si došel všemi milovaný organizátor turnaje. Dvojka patřila nejlepšímu Škodíkovi Mišovi Zelenkovi. Ten večer prohrál pouze s tím největším borcem Pedrem, který opět ovládl turnaj stylem start cíl. V souběžně hraném finále odpadlíků vyhrál Štěpán Tunkiv​, který z levačky porazil Petra Vrtilová​. První bingo turnaje a zavřením 139 (57-42-40) patřilo Lešovi. Ten snad ten večer vyžral vše co se dalo :-) A i když lídr Ostrovského žebříčku Ráďa Krůta​ skončil až na 14.místě, tak nadále s velkým náskokem vede pořadí u nás na Kolečku. Ve 23:04 se tak všichni mohli pohodlně rozejít do sých domovů. Všem moc děkujeme za úžasný turnájek a atmosféru. Příští týden nás čeká jubilejjí 20.turnaj a ten určitě bude stát za to! Na programu budou losované dvojice a to bude sakra sranda :-)

05.01.2018 Kolečko Ostrov TOP 18 / 2018

Kolečko Ostrov TOP 18 / 2018
Průšvih vyloupil Kolečko! První novoroční turnájek v Ostrově navštívilo krásných 19 šipkařů a bylo se opravdu na co dívat. Před začátkem turnaje se losovala bousová hra. Kolo štěstí napřed ukázalo na Míšu Zelenku s double 20 a po té na Radka Krůtu s triple 18. Míša jedna šipka v double, Ráďa dokonce ještě lépe - 2 x do segmentu triple. Oba si tak s přesnou muškou přišli na pěkný peníz! Bank tak zůstal na příště pěkně ochuzen :-) Vir Lukáš​ naopak vyhrál pizzu.
Prvním odpadlíkem turnaje se stal Jáchymovský střelec Luboš Vaněk. Nejlepší ženou se jako jediná v turnaji stala Petra Vrtilová​. Škodík Tomáš Hruška​ využil svého žolíka dokonale. Svým 5. místem v turnaji a nejlepším výsledkem v sezóně si připsal dvojnásobek bodů. V celkovém pořadí tak poskočil z jedenáctky na šestku! Bramboru bral Lukáš Bauer​. Bronz si domů odvezl Jára Ledvina​. Pro stříbro, XXL sekanou a čirou vodku si dokráčel Radek Krůta. Vítězem turnaje se stylem start cíl byl Štěpán Tunkiv​. Vítěztví ho vyneslo už na čtyřku v místním žebříčku. Dlouhé ovace ve stoje tak nebraly konce. Pro zmínku ještě stojí, že Václav Szebesta​ zavřel 128 a Leoš Ševčík​ jako první hodil 180. Všem moc děkujeme za účast, krásně strávený večer a už teď se všichni těší na příští týden .

02.01.2018 Pozvánka na Memorial turnaj

Pozvánka na Memorial turnaj
Rok se sešel s rokem a tak se zase pomalu blíží už 4. ročník Memoriál turnaje Milana Fialy. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších turnájků v kraji, na kterém určtě nesmíte chybět! :-)

Turnaj je započítán do série 40.turnajů Ostrovské TOPky v sezóně 17/18 a dvojnásobně bodován do místního žebříčku!