<< na začátek | < předchozí   | ... 225 | 226 | 227 | 228 | 229 | 230 | 231 | 232 | ... |   další > | na konec >>
21.04.2017 Kolečko Ostrov TOP 29 / 2017

Kolečko Ostrov TOP 29 / 2017
14 srdcařů se sešlo ve čtvrtek v Ostrově na Kolečku. Odehrál se tu 29. turnaj TOP :-) Před začátkem byla na programu bonusová hra. Dva šťastlivci si mohli domů odnést nějakou tu korunku navíc, ale Ferry a ani Klára netrefili double 15, respektivě double 4. Prvním odpadlíkem se stala Klára Ogorková. Vzpomínka na Pedra určitě potěšila :-) Jelikož ten den nepadlo ani jedno bingo, tak se cena přesunula na 5.místo. Michal Peterka byl snad po prvé v životě na fotce :-D Bramboru bral Michal Zelenka, bronz zbylo pro Tomáše Spruzsanskýho, cena za druhé místo a zároveň i nejlepší ženě patřila naší Peťule. A vítězem se nemohl stát nikdo jiný než Zdeněk Štěpánek. Skvělý pohodový turnájem, co více si přát. Snad jen o pár lidiček více ... Gratulace vítězům a připomínám, že příští týden jsou losované dvojice!

16.04.2017 Pozvánka na turnaj

Pozvánka na turnaj
Družba DOMINO Ostrov Vás zve na turnaj :-)

15.04.2017 Aktuální žebříček Ostrovské TOPky na Kolečku

Aktuální žebříček Ostrovské TOPky na Kolečku
Žebříček Ostrovské TOPky po 28. kole :-) Nejlepších 5 mužů a 3 ženy sezónního žebříčku budou finančně a pohárově odměněny. Nejlepších 24 hráčů dle umístění si zahraje velké finále o putovní pohár a naspořený Jackpot. Zbývá posledních 8 turnajů a vypadá to, že boj o čelo tabulky a poslední postupové místo do TOP 24 bude ještě hodně zajímavý. Kdo se chce do našeho finále ještě dostat, tak je nejvyšší čas na změnu a měl by se na Kolečku určitě ukázat. Podle návštěvnosti se pak odvíjí i velikost banku na závěrečný turnaj, takže to záleží jen a jen na Vás ;-) Prozatím k nám zavítalo 79 hráčů a hráček. Průměr na turnaj je zatím stále pěkný ø 19,43 šipkařů. Především díky Vánočnímu a Velikonočnímu turnaji ...

14.04.2017 Velikonoční turnaj TOP 28 / 2017

Velikonoční turnaj TOP 28 / 2017
13-tý dubnový den se na Ostrovském Kolečku odehrál skvělý Velikonoční turnaj TOP, který byl dvojnásobně bodovaný do místního žebříčku. Do velmi lákavého turnaje o pěkné ceny se přihlásilo těžko uvěřitelných 38 šipkařů z celého širokého kraje! 28 chlapů a 10 žen. Před turnajem se ještě losovala bonusová hra v nichž byla napřed vylosována Karolína Domáčková alias Divoký Anděl, ale ani ona a následně pak ani Robík Gerstner nedali triple 3, respektivě double 9. Prvním odpadlíkem byla již výše zmiňovaná Karolína, která si domů odnesla velmi praktickou pomůcku na WC :-) Třetí nejlepší místo v ženách obsadila až v roztřelu skvěle hrající Veronika Štroblová. Na stříbrnou pozici se dostala Andrea Havlíková z Bacardi KV a zlato nemohl brát nikdo jiný než Klárka Minaříková. Moc turnajů sice nehraje, ale pokaždé když se někam přihlásí, tak je mezi nejlepšíma ;-)

Mezi poslední šestku se překvapivě dostal organizátor a nejlepší turnajový Škodík Mrnďa. Ten tam dokráčel z levé strany, kde odehrál spousta těžkých a pěkných zápasů. Společně s ním skončil i Leoš Ševčík, který měl před turnajem určitě větší ambice.