Novinky z našeho klubu:Šipkový klub
Novinky z našeho klubu
07.01.2016
Kolečko Ostrov TOP 6 / 2016
Výsledková listina - 7.1.2016
1. Bardoun Pavel - Družba DOMINO Ostrov
2. Fiala Petr - OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
3. Mrenica Jan - OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
4. Peterková Petra - OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
5. Vaněk Petr - OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
6. Spruzsanský Tomáš - OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
7. Vašek Jaroslav- Ostrov
8. Loučim René - Družba DOMINO Ostrov
9. Krejčí Pavel - Ostrov
10. Červeňanský Ladislav - OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
11. Peterka Michal - OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
12. Hochmann František - OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
13. Martin Elbl Martin - OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
14. Hlůžek Robert - OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
15. Šíp Jirka - Ostrov
16. Vaňková Lenka - Ostrov
17. Cicvárek David - OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
18. Besperát Josef - OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
Turnaj započítán do krajského i republikového žebříčku UŠO
04.01.2016
Pohár družstev 2016 Karlovarsko - 2.kolo
Kolečko Škodíci B Ostrov ( 1.liga ) 21:0 DC/TC Kings Tachov ( 2.A )
RAF Škodíci Hroznětín ( 3.C ) 21:14 Racek B 52 C Karlovy Vary ( 3.C )
26.12.2015
Vánoční turnaj u Rožců / Nejda 2015
44 zaregistrovaných hráčů a hráček !
Výsledková listina - TOP 16
1. Zdeněk Balouš - DC Gepardi Karlovy Vary
2. René Loučim - Družba DOMINO Ostrov
3. Pavel Hošek - Dc Tipsport Nejdek
4. Robert Podivín - DC Gepardi Karlovy Vary
5. Tomáš Spruzsanský - Oggy a škodíci Ostrov
6. Jan Buberle - DC Gepardi Karlovy Vary
7. Štěpán Tunkiv - DC Roxy Mariánské Lázně
8. Zdeněk Štěpánek - Družba DOMINO Ostrov
9. Martin Čížek - Ostrov
10. Michal Zelenka - Oggy a škodíci Ostrov
11. Radek Krůta - ŠK Klokani Nejdek
12. Zdeněk Vítek - Družba DOMINO Ostrov
13. Martin Kostka - Jáchymov
14. Oto Piskáček - Oggy a škodíci Ostrov
15. Michal Peterka - Oggy a škodíci Ostrov
16. Martin Rabas - ŠK Klokani Nejdek
V sekci " Média " přidány fotky
Nejlepší žena
Veronika Štroblová - ŠK Klokani Nejdek
Bingo
Milan Pejsar - Oggy a škodíci Ostrov
25.12.2015
Vánoční TOPka 5 / 2016
Výsledková listina
1. René Loučim - Družba DOMINO Ostrov
2. Pavel Bardoun - Družba DOMINO Ostrov
3. František Hochmann - Oggy a škodíci Ostrov
4. Zdeněk Štěpánek - Družba DOMINO Ostrov
5. Josef Besperát - Oggy a škodíci Ostrov
6. Tomáš Spruzsanský - Oggy a škodíci Ostrov
7. Jan Mrenica - Oggy a škodíci Ostrov
8. Jirka Budík - Oggy a škodíci Ostrov
9. Štěpán Tunkiv - DC Roxy Mariánské Lázně
10. Robert Hlůžek - Oggy a škodíci Ostrov
11. Štefan Nežatický - Oggy a škodíci Ostrov
12. Petra Peterková - Oggy a škodíci Ostrov
13. Kateřina Ogorková - Oggy a škodíci Ostrov
14. Miroslav Ogorek - Oggy a škodíci Ostrov
15. Michal Peterka - Oggy a škodíci Ostrov
16. Michal Zelenka - Oggy a škodíci Ostrov
17. Petr Fiala - Oggy a škodíci Ostrov
18. Petra Vrtilová - Ostrov
19. Jindřiška Schmiedová - Oggy a škodíci Ostrov
Turnaj započítán do krajského i republikového žebříčku UŠO
V sekci " Média " přidány fotky