<< na začátek | < předchozí   | ... 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | ... |   další > | na konec >>
13.07.2018 Místní turnaj jednotlivců ( výsledky )

Místní turnaj jednotlivců ( výsledky )
Na osmém místě skončila legenda z Ostrova Mréňa, sedmý byl Zdeněk Štěpánek z Ostrovského Domina, šestou příčku obsadil nejlepší Škodík Tomáš Spruzsanský a pětka patřila Štěpánovi Tunkivovi. Krásné šipky předváděl Martin "Happy" Štastný a právém mu tak v nabitém turnaji patřilo hezké 4.místo. 😎 Radek Krůta je poslední dobou stabilně na bedně a ani tentokrát tomu v silné konkurenci nebylo jinak. Velmi cenný bronz a slezké klobásky k tomu. Nakonec si mohl domů odvést i jeho oblíbený sýr za zavření 112 😋 Finálová dvojice měla překvapivou podobu. Oba hráči superligové Nikoli z Kraslic. Jiří Trnka z prava a Vladan Fridrich z leva. Finálový zápas byl přehlídkou šestých kol. Mašina jménem Vladan nakonec finálové utkání otočila a došla si tak jak pro vítěztví, tak i pro Metaxu 🤖 K tomu i za dvě vhozená binga získal mega sekanou. Na víkendový oběd jsou tak všichni zúčastnění srdečně zváni 🍻 Jirka Trnka se tak musel smířit se stříbrem 👏 Byl to opravdu vyjímečný večírek, který se nadmíru povedl. Pro velký úspěch bude příští týden opět turnájek❗ Tetokrát ale v PÁTEK a o spoustu pěkných cen. Vyjma pohárů a lístků na festival Rockové sady do Kraslic. Už teď se na všechny moc těšíme ...

06.07.2018 Místní turnaj jednotlivců

Místní turnaj jednotlivců
Nečekaně pěkná účast 16-ti šipkařů a nakonec krásný to čtvrteční turnájek 🎯 Konečně na turnaj taky zavítal Škodík Renda a hned všem vypálil rybník 💪 V úchvatném finále ho nejdříve Ráďa srovnal, v superfinále mu však Jáchymovský rodák nedal sebemenší šanci a mohl se tak radovat z mega štagle výborného paprikového špeku. Radek si domů pro změnu odvezl naložená žebírka 😋 Třetí místo a kilo vepřových klobásek bral Škodík Tomáš Spruzsansky 🤗 Brambora bohužel zbyla pro Pítrze Petra Spůru z Jáchymova. Těšit ho může aspoň první vhozené bingo 🍻 S pátým místem se nejlepší ženou stala Karlovarská Janina Krásová 👩‍🌾 Měl skvěle nakročeno na stupně vítězů, nakonec se všal musel spokojit se šestkou. Řeč je o sněhulákovi ⛄ Vencovi Szebesťákovi. Sedmičku brala Petra Peterková a osmička patřila Zdeňku Štěpánkovi, který ten večer měl i největší zavření a to 121! Děkujeme všem zúčastněním za pěkně strávený večer a zase někdy příště ahoooj 🤘

01.07.2018 Kolečko Ostrov TOP 2017 / 2018 - Velké FINÁLE 3.ročníku ( úvod)

Kolečko Ostrov TOP 2017 / 2018 - Velké FINÁLE 3.ročníku ( úvod)
7.9. 2017 to vše začalo a 30. 6. 2018 to zase vše skončilo. Řeč je o 3. ročníku Ostrovské TOPky. Po 40 čtvrtečních turnajů se šipkaři z celého širokého kraje scházeli v Ostrově na Kolečku, kde bojovali jak o lákavé ceny tak i o body do místního žebříčku. Celkem se za celou sezónu na turnajích zaregistrovalo 125 šipkařů. Přesněji 97 můžu a 28 žen. Neskutečné číslo! Pouze však jen 24 nejlepších znich ale mohlo dostat pozvánku do závěrečného finále. Nakonec se kvůli 5-ti omluvenkám dostal do hry i 29. hráč v pořadí. Bohužel se turnaje z rodinných důvodů nemohl zúčastnit loňský vítěz Jirka Trnka. Před oficiálním zahájením velkého finále se všichni vyfotili před naší herní základnou a po té Jan Mrenica „ něco jako pořadatel „ všem poděkoval za skončenou turnajovou sezónu, skvělé obsluze za barem Aleně a Drahušce, které se po celý rok o nás výborně starali a taky našim sponzorům. Pivnici Kolečko a šipkovému klubu Oggy a Škodíci Ostrov. Kdyby příští rok přibyl ještě nějaký, vůbec bychom se nezlobili! Turnaj začal vyhlášením sezónních výsledků s předáváním plaket pro osm nejlepších, krásných pohárů jak pro muže tak i pro ženy a samozřejmě peněžních odměn, které byly více než lákavé, ale za celý šipkařský kalendářní rok určitě zasloužené

01.07.2018 Kolečko Ostrov TOP 2017 / 2018 - Velké FINÁLE 3.ročníku ( začátek )

Kolečko Ostrov TOP 2017 / 2018 - Velké FINÁLE 3.ročníku ( začátek )
Organizátor ještě pro jistotu všechny seznámil s pravidly, sám sebe ocenil za nejaktivnějšího hráče sezony s docházkou 39 turnajů a pak už se konečně mohly rozject šipkové boje. Jen pro informaci. 24 nejlepších šipkarů bylo rozděleno do čtyř skupin po šesti. Čtyři nejlepší z každé skupiny postupovali do vyřazovacího Play off, kde se pak hrálo už na 3 vítězné legy. Ve skupinách to byly mnohdy velmi vyrovnané a vypjaté boje až takřka na krev. Nakonec se žádné veliké překvapení nekonalo. Favoriti bez problémů prošli do další fáze turnaje. Snad jen Mrnďa to měl jako jediný s odřenýma ušima. Každý kdo byl v turnaji vyřazen si v tombole mohl vylosovat svojí cenu. Od toaletního papíru, stírací los, přes olivy, melouna, kafe, hruškovici až po 3 litrovou láhev utopenců. V tom bylo závěrečné finále krásné a kouzelné. Do Play off se teda probojovalo 16 nejlepších hráčů. Pikantní souboj byl hned za začátku mezi Průšvihářema Járou a Ráďou. Ráďa nakonec překvapivě hladce vyhrál 3:0. Ve vyřazovací části byli i dvě ženy a ty si to v osmifinále rozdali o tu nejlepší. Tou se stala Verča Štroblová, když porazila svojí sokyni 3:1. Souboj Škodíků dopadl lépe pro Tomáše Hrušku v poměru 3:0, když nedal šanci Mírovi Ogorkovi.