<< na začátek | < předchozí   | ... 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | ... |   další > | na konec >>
18.06.2018 Konečné skupiny FINÁLE TOP

Konečné skupiny FINÁLE TOP
❗POZOR ZMĚNA ❗
Roman Duna se kvůli zdravotním potížím a také potížím s autem dnes odhlásil ze sobotního finále. Moc ho to mrzí a doufá, že se nám finálový turnájek náramně vydaří 🤗 Na jeho místo jde další náhradník Kneiflová Jana, takže tabulky jsou opět mírně zpřeházené 🎯 Snad už ale žádné špatné zprávy neuslyšíme a nic závažného se tak nestane 🤔

UPOUTÁVKA NA FINÁLE TOP 2018
Nejlepších 24 hráčů Ostrovské TOPky postoupilo do velkého finále, které se uskuteční v sobotu 30.6. od 16h ❗
Za 40 odehraných TOPek jsme si do banku naspořili krásných 17 385 kč 💰 Pro info / 9 500,- šlo na sezónní odměny, 2 500,- šlo na sezónní poháry a na finálové medaile 😎 5 385,- tak zůstalo na finálový turnaj 🎯
1370,- kč z bonusové hry se přesouvají do dalšího ročníku.
Pravidla zůstavají oproti loňsku neměné❗ Rozdělení skupin je podle spravedlivého klíče, který už byl praktikován i na jiných turnajích. V základní skupině hraje každý s každým na 2VL. První čtyři z každé skupiny postupují do vyřazovacího Play off. V K.O pavouku o 16 účastnících se hraje systémem na 3 VL. O třetí místo také na 3VL. Finále pak na 4VL.
A1-C4, D2-C3, B1-D4, C2-D3 / C1-A4, B2-A3, D1-B4, A2-B3
Startovné na turnaj je 100 korun českých. Kredity se ovšem nevhazují ❗
Peníze na finálový turnaj budou rozděleny takto
💶 5.-8. místo 200,- / 4.místo 400,- / 3.místo 700,- / 2.místo 1000,- / 1.místo 1500,- / Nejlepší ženy - 3.místo 200,- / 2.místo 300,- / 1.místo 500,- 💶 Nikdo ovšem neodejde s prázdnou. Každý účastník finále si vylosuje nějakou tu drobnou cenu 😉

09.06.2018 5. ročník Májové šipky ( úvod )

5. ročník Májové šipky ( úvod )
V Ostrovské pivnici Kolečko se v sobotu 9.června pořádal již pátý ročník Májové šipky. Tentokrát se vše vrátilo ke starým kořenům turnaje. Z určitých důvodů a na dobu neurčitou se opustilo od názvu " O putovní pohár starosty města Ostrov ". Tento velmi prestižní a speciální šipkový turnaj se z důvodu obsazených a nabitých termínů bohužel musel odehrát až druhý víkend v červnu. Turnaj je sice všem veřejně přístupný, ale kvůli svým důvodům zase není tolik medializován :-) Májová šipka je prostě jedna z nejoblíbenějších, na kterém se schází takřka jen domácí ligový hráči a nebo ti co mají s našim městem něco společného. Proto je vždy počet účastníků oproti jiným turnajům nižší, ale zase taková pohodovová, přátelská a hlavně uvolněná atmosféra se nedá srovnat z žádným jiným turnajem v širokém okolí! Prohry bral každý velice sportovně a s úsměvem. Tentokrát byli pro ty nejlepší připraveny uzeniny, lahvinky, knížky o našem krásném městě a spousta pohárů po ty nejlepší - včetně toho putovního. Letos se stejně jako vloni přihlásilo do turnaje 22 šipkařů a šipkařek. Přesnějí 16 můžů a 6 žen. Na Májové šipce jsou závěrečné hry díky systému 3 vítězné legy náročnější a celkový vítěz tak musí opravdu projevit své herní kvality.

09.06.2018 5. ročník Májové šipky ( rekapitulace )

5. ročník Májové šipky ( rekapitulace )
Před zahájením turnaje byl ještě vylosováni Michal Peterka, Klára Ogorková a Pepa Boček. Všichni tři jmenovaní obdrželi zdarma místní skvělé jídlo. Jelikož se tentokrát do turnaje nepřihlásil žádný amatér, tak cena padla na prvního odpalíka. Tím se stala Domáčková Karolína. Nejlepší ženou v turnaji naopak byla Peterková Petra hrající za ženský tým Šikovnej Úlet Ostrov. Hned za ní skončila druhá Jana Krásová. Třetí příčku obsadia Ogoroková Klára. Na celkovém a společném 5.-6. místě skončili oba týmový Škodíci Mrenica Jan a Spruzsanský Tomáš. Pro bramboru si došel další domácí hráč Ondra Rom, který turnaje hraje opravdu jen svátečně. Když se však někde objeví, tak jeho výkonost je vždy na vysoké úrovni. Štěpán Tunkiv ve finálovém zápase levé strany hrané na tři vítězné legy nestačil na ten den nejlepšího Škodíka Rendu Loučima. Za bronz byl ale určtě nesmírně spokojen. Oproti loňsku si totiž polepšil o 17.míst :-D Letos tak byla finálová dvojice stejná jako vloni. Obhájce Petr Fiala a René Loučim. Jediná změna oproti loňsku byla ta, že Ostrovský šipkař Pedro přestoupil do superligového týmu Nikola Kraslice a pro změnu Jáchymovský šipkař Renda, který ještě minulý ročník hrál za konkurenčí DOMINO, letos hájil zelenobílé barvy Škodíků.