<< na začátek | < předchozí   | ... 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | ... |   další > | na konec >>
25.05.2018 Kolečko Ostrov TOP 38 / 2018 ( výsledky )

Kolečko Ostrov TOP 38 / 2018  ( výsledky )
Milan Grillo měl od začátku turnaje postupně hned 3 ženy za sebou a čekalo se kdy dostane i tu poslední čtvrtou. Bohužel nestalo se... I tak však obdržel dámské vložky za vítěze ladies turnaje :-D Jana Krásová se nakonec v roztřelu tří žen ( Turbík, Petra a Jana ) stala tou nejlepší. Bramboru si tentokrát odnesl skvěle hrající Zbyněk Voráček z Varů. Pro bronz a mega štangli lovečáku si dokráčel nejlepší Škodík Tomáš Spruzsanský. Finále tak mělo podobu Pedro z prava a Mimič z leva. Ten kdo finále neviděl asi jen tak neuvěří. Za předvedené šipky by se rozhodně nestyděl ani mistr světa Rob Cross a nebo světová jednička MvG. Milan začal zavřením 13.šipkou, Pedro po té 12.šipkou a pak už si pamatuji jen kola. Celkově teda 5.-tý, 4.-tý, 5-tý a v superfinále pak pro Milana 5.-tý a 6.kolo. Na binga to bylo 2:2. Zavření měl pak Pedro 121. Neskutečná podíváná a rozhodně nejlepších 20. minut co jsme kdy mohli na Kolečku vidět. Gratulace vítězům a čest poraženým. Příští týden se tak na Vás opět moc těšíme na předpolsedním turnaji TOP

21.05.2018 1.B LIGA UŠO Karlovarsko - 21.kolo                          Kolečko Škodíci B Ostrov 13:5 Bacardi C Karlovy Vary

Béčko Škodíků mělo před sebou poslední dva ligové zápasy. Ten domácí předposlední sehráli ve 21.kole proti Karlovarskému Bacardi C, které se se sedmi body drží na samém dni 1.B ligy. Nic jineho než výhra by byla pro Kolečko velikým zklamáním. Ti se snaží ještě dotáhnout na 6.místo a při troše štěstí i na vytouženou pětku. Zápas utkání však vypadal hrůzostrašně. Po tři čtvrtě hodiny byl stav 1:5 pro Vary. Silnou zbraní Škodíků je ale Rendys a Jeník, kteří když je zle dokážou tým pořádně nakopknout a dovést spoluhráče k velikému obratu. Nejinak tomu bylo i tentokrát. 12-ti body v řadě dokonali skvělou týmovou hru. Konečný výsledek 13:5 tak Škodíci nakonec řádně oslavili ...

Po výhře, po prohře, vždycky jsme s Váma ... Škodíci Olééé ;-)

Sestava zápasu: René Loučim​ 4 zápasy - 4 body, Jan Dutka 4 zápasy - 3 body, Martin Elbl​ 4 zápasy - 2 body, Michal Zelenka 2 zápasy - 2 body,
( dvojice 1 bod, cricket 1 bod )
náhradnící: František Hochmann​

0:3, 1:3, 1:5, 13:5, 13:5

http://www.sipky.org/?region=kvk&page=detail-zapis u-ligoveho-utkani&league_match=10314555

20.05.2018 1.B LIGA UŠO Karlovarsko - 21.kolo                          Kolečko Škodíci A Ostrov 7:11 Žíla Chodov C

Předposlední zápas ligové sezóny sehráli Škodíci doma proti Chodovské Žíle C. Domácímu Kolečku už nešlo takřka o nic. V tabulce drželo solidní 8.místo a nemohlo si tak polepšit ani pohoršit. Tomu odpovídalo i utkání. Teprve po druhé v sezóně se Ostrovské Áčko sešlo v kompletní sestavě o počtu osmi hráčů. Škodík Jirka Budík a zároveň čerstvý novomanžel si jen tak po obřadu narychlo odskočil na ligu aby zde se svými spoluhráči oslavil svůj sňatek 💏 Gratulace a mnoho štěstí v manželství! Domluva tak s kapitánem byla jasná. Každý si na pohodu odehraje dvě utkání :-) První půle dopadla s hrozivým skóre 1:9. Výsledek bohužel neodpovídal průběhu utkání. Hry byly sice vyrovnané ale soupeř měl prostě lepší zavíračku. Po dvojících se všichni Škodíci vystřídali a průběh byl pro změnu zase opačný. Druhou část utkání vyhrálo Kolečko 6:2. V divokém a krásném zápase, kteří si všichni přítomní užívali nakonec teda vyhrála Žíla 11:7 a odváží si do Chodova všechny tři ligové body. Gratulace soupeřům a ještě jednou i novomanželům.

Po výhře, po prohře, vždycky jsme s Váma ... Škodíci Ostrov olééé 😈

0:2, 1:2, 1:9, 2:9, 2:10, 5:11, 7:11

http://www.sipky.org/?region=kvk&page=detail-zapis u-ligoveho-utkani&league_match=10314811

18.05.2018 Kolečko Ostrov TOP 37 / 2018

Kolečko Ostrov TOP 37 / 2018
Nečekaně vysoká náštěva o počtu 24 přihlášených šipkařů dorazila na 37. turnaj TOP🎯Takřka plná pivnice napřed sledovala marné snažení českých hokejistů aby se po smutné prohře polovina z nich navalila do salónku, kde se už začali přípravy na večerní šipkování. Bohužel co čert nechtěl, tak smutní nebyli jen Čeští hokejisté ale i pořadatel Mréňa. Ten sice není zodpovedný za automaty, ale stejně to vždy nejvíce schytá když se něco posere. Před turnajem bylo zjištěno a všem oznámeno, že jedna bedna je KO 😡 Nakonec to tak zlé nebylo. Šef se snažil dělat co mohl, prostoje byly minimální a tak se celý turnaj odhrál za "přijatelné" 4h a 43 min. Na začátku pavouka se klasicky losovala bonusová hra. Štěpán Tunkiv dal jedním šípem triple 10. Po něm šla Petra Vrtilová a ta se pro změnu jedním šípem trefila do double 17. Oba si tak přišli na příjemnou sumičku peněz 💰 Vrtilka k tomu ještě vyhrála 100 korunový kupón na místní skvělé Asia jídlo! 🍜 Gratulace!