<< na začátek | < předchozí   | ... 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | ... |   další > | na konec >>
18.05.2018 Kolečko Ostrov TOP 37 / 2018 ( výsledky )

Kolečko Ostrov TOP 37 / 2018  ( výsledky )
Jako první kdo pustil náš turnájek byl Škodík Tomek Hrůša. Hned za začátku zase všechny překvapil Škodík Michal Peterka když zavřel 113. Klobásky pro něho byly lákavější než zrající sýr. Pro ten si došel prvním vhozeným bingem Rada Kruta Radaa, který ten večer obsadil celkové 4.místo a dokráčel si tak i pro mega hermelín a mega multivitamín. Právem se tak stal sýrovým králem. Nejlepší ženou v turnaji se s 8. místem stala Patricie Rajtolarová z Varů. Nejlepším Škodíkem se s pětkou a skvěle načasovým žolíkem stal Robert Hlůžek 💪 I když mu na finále chyběly jen milimetry, nakonec bral v hojně obsazeném turnaji "pouze" bronz a dvojnásobek bodů za žolíka. Řeč je o sympaťákovi Pedro Coudy. Do finále tak šel z pravačky Milan Grillo a z levačky Leoš Ševčík, který ten večer předváděl nádherné šipky. Ty mu ale i tak na finálovou bitvu nestačily a tak "Mimič" 17 minut před půl nocí rozhodl o tom, že vítězem se stane právě on! 👏 Děkujeme všem za skvělou účast, menší komplikace s bednou a pevně věříme že nám zanecháte přízeň i pro příště. Před sebou máme poslední 3 turnaje TOP :-)

13.05.2018 1. B LIGA UŠO Karlovarsko - 19.kolo                         Kolečko Škodíci B Ostrov 13:5 Havrani Karlovy Vary

V dohrávce 19.kola bralo Béčko Škodíků povinné tři ligové body 🎯 Začátek utkaní proti již jistě sestupujícím Karlovarským Havranům byl trošku ospalý. Pak se ale mašina z Kolečka rozjela a v pohodě si dojela k suverénímu vítězství 🍻

Po výhře, po prohře, vždycky jsme s Váma ... Škodíci Olééé ;-)

Sestava zápasu: Jan Dutka 4 zápasy - 4 body, René Loučim​ 4 zápasy - 4 body, Michal Zelenka 4 zápasy - 2 body, František Hochmann​ 4 zápas - 1 bod,
( dvojice 1 bod, cricket 1 bod )
náhradnící: Josef Besperát​, Martin Elbl​

0:2, 2:4, 6:4, 6:5, 13:5

http://www.sipky.org/?region=kvk&page=detail-zapis u-ligoveho-utkani&league_match=10310971

11.05.2018 Kolečko Ostrov TOP 36 / 2018

Kolečko Ostrov TOP 36 / 2018
17 šipkařů si dalo dostaveníčko ve čtvrtek večer na Kolečku. Odehrál se tu 36. turnaj TOP 🎯 Jelikož se vzájemně očekávala i hokejová bitva proti Rusku, tak návštěvnost nebyla tak veliká jako v minulých týdnech 😜To příchozím ale vůbec nevadilo. Ba naopak. Atmosféra byla snad ještě lepší a uvolněnnšjí než obvykle 😎 Před zahájením turnaje se losovala bonusová hra, ve které byli vylosováni Škodíci Venca Krotký a Peťulka Peterkova 💰 Ani jeden však nehodil požadovaný segment. Double 14, respektivě double 20. Ostrovské TOPky se pomalu blíží k sezónnímu cíly a tak se ještě nevyužitý žolíkáři 🃏 snaží na poslední chvíli vylepšit si své žebříčkové postavení. Tentokrát to byli hned tři. Petra Vrtilová, Miroslav Ogorek a František Hochmann. Prvním odpalíkem byl překvapivě lídr žebříčku Rada Kruta Rada 💪 Ten večer bylo k vidění hodně hezkých zavření 💯 ... 116 od Jany Krásové, 109 od Mrnďi, ale prvním komu se podařilo zavřít přes kilo byl Štěpán Tunkiv - 103. První ďětstké "bingo" 171 hodil sám pan velkomožný Jan Mrenica. To mu ale nakonec pomohlo pouze k celkovému 6.místu.

11.05.2018 Kolečko Ostrov TOP 36 / 2018 ( výsledky )

Kolečko Ostrov TOP 36 / 2018  ( výsledky )
Na bramboru to dotáhl sbírač bodů Štěpán Tunkiv. Trojka překvapivě patřila Janě Krásnové, která se zároveň stala i nejlepší ženou. Cen tak měla plné ruce 👹 Ve finále si rozdali Kraslický bombarďák Vladan Fridich a Ostrovský zmrzlinář Venca Krotký. Ten šel do finále překvapivě z pravačky. V němž už bohužel neměl sebemenší šanci :-/ Sympaťák a velký pohodář Vladan ovládl souboj 4:0 a mohl se tak hned z prrví sezónní návštěvy radovat z celkové vítěztví 👏 Všichni přítomní pak napjatě sledovali jak dopadne hokejové prodloužení. Po nádherné trefě Davida Pastrňáka a obrovském aplausu všech hokejových nadšenců se mohlo rozject i finále odpadlíků 🎯 V něm překvapivě dominoval domácí hráč Martin Elbl, který sebral bank 💰 o hodnotě 80 zlaťáků 💪 Všem moc děkujeme za krásný čtvrteční večer a už teď se moc těšíme na příští týden 🍻