<< na začátek | < předchozí   | ... 254 | 255 | 256 | 257 | 258 | 259 | 260 | 261 | ... |   další > | na konec >>
25.09.2016 Klokani Nejdek 3 : 15 Kolečko Škodíci B Ostrov                     1. LIGA UŠO Karlovarsko - 3.kolo

To byla ale demolice. Béčko Škodíků uštědřilo Klokanánům z Nejdku krutou a nečekaně vysokou porážku 15:3! Pokračují tak v lize bez ztráty bodu. Veliká gratulace a mnoho štěstí do dalších bojů.

Sestava zápasu: František Hochmann​ 4 zápasy - 4 body, Petr Fiala​ 4 zápasy - 3 body, Michal Zelenka 4 zápasy - 3 body, Jan Dutka 4 zápasy - 3 body ( dvojice 1 bod, cricket 1 bod )

0:3, 1:3, 1:13, 2:13, 3:15

http://www.sipky.org/?region=kvk&page=detail-zapis u-ligoveho-utkani&league_match=3224140

24.09.2016 Úlet Spirála Pšov 9 : 10 Kolečko Škodíci A Ostrov                 1. LIGA UŠO Karlovarsko - 3.kolo

Škodíci z "Áčka" zajížděli v sobotu odpoledne na dalekou cestu do Pšova, kde odehráli utkání 3.kola. Stejně jako Ostrov tak i Pšov byl po dvou kolech bez bodu a tak utkání mělo veliký náboj. Kolečko mělo vynikající vstup do zápasu a rychle vedlo 5:1, jenže pak přišlo pár smolných a zbytečných proher, kde bylo herně lepší ale nedokázalo toho prostě využít. Peťula měla v zápase nejvíce náhózů ze Škodíků. Hrála opravdu skvělé šipky, ale co je to platné když ten nejdůležitější a závěrečný hod do doublu prostě nevyjde. Nevydařený a smolný cricket byl zřejmě nejdůležitější moment v zápase. Blížil se konec utkání a Pšov otočil na 9:7. Měl dokonce několik mečbolů na vítěztví, ale Tomáš a Jirka ukázali pevné nervy a hlavně Škodíkovské srdce. Toho dne skvěle nařízený "Budík", který nepoznal hořkost porážky dovedl utkání do prodloužení, kde už jasně dominovalo Ostrovské Kolečko. Škodíci šli od začátku zápasu zcela jasně po třech bodech, v závěru mohli odject i s prázdnou, ale nakonec urvali zcela zaslouženě první dva důležité ligové bodíky. Návrat zpět do Ostrova byl tak velmi veselý. Zpívalo se takřka celou cestu a nálada v teamu byla konečně zase super.

0:3, 1:5, 3:6, 6:6, 6:7, 9:7, 9:10

22.09.2016 Čtvrteční pohodové šipkaření na Kolečku

Čtvrteční pohodové šipkaření na Kolečku
Čtvrteční pohodové šipkaření na Kolečku o libové klobásky, jitrničky, točeňák a pivíčko. Tentokrát se zúčastnilo 17 šipkařů a šipkařek ze 7 klubů! Kolečko nám nakonec vyloupil ve skvěle hrající formě Jirka Trnka z Kraslic před nečekaným Ludvou Bůžkem a Martinem Štastným z Varů. Ostrovskou čest přece jen záchranila Peťula Peterková, které byla z pěti přihlášených žen nejlepší. Všem moc děkujeme za účast a skvělou atmosféru :-)