<< na začátek | < předchozí   | ... 256 | 257 | 258 | 259 | 260 | 261 | 262 | 263 | ... |   další > | na konec >>
14.09.2016 1. kolo Poháru UŠO kategorie C+

1. kolo Poháru UŠO kategorie C+
Dne 13.9.2016 bylo v Chodově u Žíly rozlosováno 1. kolo Poháru UŠO kategorie C+. Z kompletního seznamu 77 družstev 2. a 3. lig obdrželo 51 týmů volný los do 2. kola. Zbylých 26 týmů bylo vylosováno do těchto dvojic. Los poháru nebyl na nově založené Škodíky příliš příznivý. Doma hostí Pantery z Tachova

Kolečko Škodíci C Ostrov ( 3.C ) - DC Panteři Tachov ( 2.A )

http://www.sipky.org/?region=kvk&page=aktuality&ar ticle=12630

13.09.2016 4. Region Master v Chodově 2016

4. Region Master v Chodově 2016
Chodov KASS

Tak nám v sobotu proběhl 4. RM v šipkách za účasti hráčů ze všech koutů našeho kraje a nejen z něho. Svou návštěvou nás již počtvrté poctila čtveřice hráčů z Chomutova a Jirkova – Hálová Kateřina, Baťhová Helena, Lacina Zdeněk a Davídek Antonín. K nim se přidali ještě 3 hráči ze Stodu – Jedenástik Miroslav, Předota Luděk a Kopa Pavel, takže jsme to měli tzv. s mezinárodní účastí.

Za účasti 38 mužských a 12 ženských dvojic jsme v 11:15 rozjeli turnaje Region Mastes dvojic na jejichž konci jsme mohli korunovat ty nejlepší. V kategorii mužů:

Davídek Antonín – Lacina Zdeněk
Křivka Petr – Fridrich Vladan
Král Vratislav – Andráško Milan

V kategorii žen:

Moravcová Jana – Peterková Petra
Faic Slouková Ivana – Nehasilová Diana
Hevkánová Věra – Pumrová Michaela

V 14:45 jsme poté za účasti 67 mužů a 25 žen rozjeli i turnaje Region Master jednotlivců na jejichž konci ve 22:30 jsme korunovali v kategorii mužů:

Lacina Zdeněk
Křivka Petr
Fridrich Vladan

V kategorii žen:

Moravcová Jana
Peterková Petra
Luhanová Vladimíra

Převzato od
http://www.sipky.org/?region=kvk&page=aktuality&ar ticle=12622

V sekci " Media " přidány fotky

12.09.2016 Velké finále Kolečko Ostrov TOP 15 / 16

Velké finále Kolečko Ostrov TOP 15 / 16
Ostrovská TOPka má konečně za sebou poslední a finálový turnaj v sezóně 15 / 16. Do turnaje postupovalo 20 nejlepších hráčů dle umístění v celoročním místním žebříčku, kteří si zahráli o poháry a věcné dary. Na vítěze pak čekal i první putovní pohár Ostrovské TOP. Jelikož se 3 hráči nemohli zúčastnit, tak na jejich místa byli doplněny náhradníci. Turnaj se hrál na 4 skupiny po 5 hráčích systémem každý s každým na 3 legy. Co vyhraný leg, to bod. První dva ze skupiny postupovali do KO pavouka, kde už se hrálo na 3 vítězné legy - finále potom na 4 legy. Celkovým vítězem TOPky se nakonec stal Leoš Ševčík, který se do turnaje dostal jako " lucky looser - náhradník " až z 22.místa. Ve finále svedl úžasnou bitvu s Ostrovským Zdenkěm Štěpánkem z Domina, když při něm stálo i trošku toho štěstíčka. Nejlepší ženou se nakonec stala domácí Kateřina Ogorková. Úspěšná TOPka sezóny 15 /16 je tak minulostí a již teď se všichni těšíme na tu další, v které nastane spousta změn. Tou největší bude asi ta, že si jí na Kolečku povedeme sami a tak na konci sezóny ti nejlepší hráči a hráčky se mohou těšit na pěkné finanční odměny. O chystaných novinkách Vás budeme včas informovat. Sportu zdar a šipkám zvlášť.

Turnaj započítán do krajského i republikového žebříčku UŠO

V sekci " Media " přidány fotky

09.09.2016 Čtvrteční pohodové šipkaření na Kolečku

Čtvrteční pohodové šipkaření na Kolečku
Čtvrteční pohodové šipkaření na Kolečku o libové klobásky, špíček, točeňák a frisco ;-)
Pedro porazil ve finále skvělě hrajícího Mrnďu po boji 3:2 a po dlouhé absenci konečně slavil vítěztví i na domácí půdě :-) Na třetím místě skončil Sparťan Renda. Nejlepší ženou se stala Škodice Peťula.

( Výsledková listina - 08.09.2016 )
1. Fiala Petr - OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
2. Mrenica Jan - OGGY A ŠKODÍCI OSTROV