<< na začátek | < předchozí   | ... 200 | 201 | 202 | 203 | 204 | 205 | 206 | 207 | ... |   další > | na konec >>
17.11.2017 Kolečko Ostrov TOP 11 / 2018 ( výsledky )

Kolečko Ostrov TOP 11 / 2018 ( výsledky )
Prvním odpadlíkem a uzenou tlapku dostala Domáčková Karolína. S osmým místem se Petra Peterková​ stala nejlepším Škodíkem v turnaji. Borec Štěpán Tunkiv​ se tentokrát na bednu nedostal, ale za to zavřel "Shanghai" 60-20-40. Lídr žebříčku Radek Krůta​ skončil na bramboře. Jeho stabilní výsledky mu opět upevnili pozici jedničky. Trojka tentokrát patřila superlize Trnkysovi​. Kromě pivíčka a salámku si domů ještě odvezl sekanou za první vhozené bingo. Celkem překvapivě patřilo stříbro Leošovi​, protože si ani nevzpomínám kdy tahle Dalovická legenda prohrála své finálové utkání. 15 minut po 23h se nakonec vítězkou stala a všem tak rozprášila kožich Veronika Štroblová​. Tolik cen jako získala včera snad nemohla ani unést :-) Gratulace veliká ... sláva vítězům a čest poraženým! Děkujeme všem příchozím za paradání atmosféru a tím i super turnájek! Moc si toho vážíme ;-) Za týden zase nashledanou.

13.11.2017 3.C LIGA UŠO Karlovarsko - 7.kolo                                  RAF Škodíci Hroznětín 9:10pp Kolečko Škodíci C Ostrov

Ve třetí lize bylo o víkendu k vidění derby Škodíků. Domácí RAFanda byla momentálně v ligové tabulce druhá a jasný favorit zápasu. Céčko Škodíků okukovalo se třemi body poslední místo, ale nechtěli svojí kůži prodat zadarmo. Neskutečné se nakonec stalo skutkem. Bratrovražedný a zároveň i rodinný souboj vyhráli v nervydrásajícím zápase holky z Kolečka a s Lukášem na soupisce. Tohle čekal opravdu jen málokdo! Další dva bodíky pro "Céčko", opuštění posledního místa v tabulce a naopak zase ztráta pro RAFandu. Vytoužené první místo se tak vzdaluje. Po tom všem ztráta narostla už na pět bodů.
Po výhře, po prohře, vždycky jsme s Váma ... Škodíci Olééé ;-)

1:2, 4:2, 6:3, 7:4, 8:6, 9:8, 9:10

http://www.sipky.org/?region=kvk&page=detail-zapis u-ligoveho-utkani&league_match=10666811

12.11.2017 1.B LIGA UŠO Karlovarsko - 8.kolo                          Nikola C Kraslice Kolečko 17:1 Škodíci A Ostrov

Škodíci v neděli výráželi na dlouhou tůru do Kraslic, kde sehráli ligové utkání a zároveň pohár s domácím Béčkem Nikoly. Ostrovský kapitán měl k dispozici na zápas pouze samé náhradníky. Zápas ovšem odkládat nechtěl. Protože i tak tušil, že by jeho tým pravděpodobně neměl šanci ani v nejsilnější sestavě. Nikola Kraslice je hlavní adept na postup do extraligy. V týmu mají i pár bývalých superligových hráčů a jejich hry jsou často upravdu ukázkové. Z Ostrova odjížděli po obědě s tím, že se chtějí porvat o tři ligové body. Při příjezdu na ligové hřiště a domácí soupisce ale nebyli tak dychtivý a zkrouhli své představy na tři body i s pohárem :-D Nakonec z toho byl jeden ligový bod od Peťuli a tři pohárové. Každý hráč nakonec po bodu. Pořážka Škodíky ale vůbec nemrzela. Věděli, že příjdou mnohem důležitější a těžší zápasy než byl tento. Atmosféra byla jak už je u Škodíků zvykem opět úžasná a guláš od soupeřů byl taky famózní. Děkujeme moc za krásně strávené chvíle. Jen ta sněhová vánice to na zpáteční cestě trošku zkazila :-/ Ale stejně...
Po výhře, po prohře, vždycky jsme s Váma ... Škodíci Ostrov olééé ;-)

Ligový vývoj zápasu:

http://www.sipky.org/?region=kvk&page=detail-zapis u-ligoveho-utkani&league_match=10294331

11.11.2017 1. B LIGA UŠO Karlovarsko - 8.kolo                              Havrani Karlovy Vary 4:14 Kolečko Škodíci B Ostrov

Skvělý zápas odehrálo Béčko Škodíků na půdě Havranů v Karlových Varech. Začátek utkání byl sice trošku vlažnější, ale pak se Ostrovská mašina pořádně rozjela a s jasnou výhrou 14:4 ( celkem pátou v sezóně ), berou do tabulky i další 3 bodíky. Gratulace hoši.
Po výhře, po prohře, vždycky jsme s Váma ... Škodíci Olééé ;-)

Sestava zápasu: Jan Dutka 4 zápasy - 3 body, René Loučim​ 4 zápasy - 3 body, Zelenka Michal 4 zápasy - 3 body, František Hochmann​ 2 zápasy - 1 bod, Martin Elbl​ 2 zápasy - 2 body
( dvojice 1 bod, cricket 1 bod )

2:1, 2:4, 3:4, 3:14, 4:14