<< na začátek | < předchozí   | ... 201 | 202 | 203 | 204 | 205 | 206 | 207 | 208 | ... |   další > | na konec >>
10.11.2017 Kolečko Ostrov TOP 10 / 2018

Kolečko Ostrov TOP 10 / 2018
Ve čtvrtek se v Ostrovském Kolečku odehrála jubilejní desátá TOPka. Ten večer byl na programu speciální turnaj v cricketu. Zaregistrovalo se celkem nečekaně hojný počet šipkařů. Přesněji 16 crickeťáků a 4 crickeťačky. V 19:06 mohl turnaj odstartovat bonusovou hrou. Kolo štěstí vylosovalo Dalovickou legednu Leoše a ten k údivu všech nedal ani jednou šipkou triple 11. Celý bank tak zůstáva zase na příště. Jeho nešikovná ruka pak vylosovala Jáju Chmelovou, která dostala pizzu. Turnaj tak mohl v klidu začít. Mnohdy byly k vidění opravdu skvělé hry, za které by se nemuseli stydět ani ti nejlepší šipkaři z ČR. Naopak se zase i párkrát stalo, že hra skončila až po 20.kole. Po té však nastaly i rozporuplné názory o vítězi, ale nakonec se vše v pohodě vyřešilo :-)

10.11.2017 Kolečko Ostrov TOP 10 / 2018 ( výsledky )

Kolečko Ostrov TOP 10 / 2018 ( výsledky )
Asi jen o 138 sekund skončila na posledním 20. místě Peťula Vrtilová. Doma už určitě voní toaleta od čističe Domestos. Prostě pěkná, praktická a zasloužená cena pro ženu :-) Nejlepším Škodíkem byl sám pan velkomožný Mrnďa s konečnou osmičkou. Na šestém místě skončil Karlovarský nestor šipek Jirka Máj. Pětka zbyla pro lídra Ostrovského žebříčku Radka Krůtu. Brambora patřila nej ženě Veronice Štroblové​. Sladká medaile a amareto za skvělé výkony určitě potěšily. Bronzová medaile patřila Štěpánovi​, který má tenhle týden už druhé turnajové umístění na bedně. Kov ze střibra a s lahvinkou božkova se musel spokojit Jirka Trnka​ z týmu Nikola Kraslice. Je tomu přesně 294 dní, pokud nepočítáme dvojice kdy Leoš Ševčík​ slavil vítěztví na Kolečku. Včera přesně ve 22:37 došel ke zlatu stylem start cíl a po výborných výkonech si domů odnesl tu nejcennější placku a 5* metaxu. Na kontě mu taky přistálo 21 bodíků a tím se posunul již na celkové druhé místo za Ráďu. Gratulace vítězům a čest poraženým. Děkujeme všem za parádní atmosféru a už teď se na Vás všichni tešíme příští týden opět při hře 501 DO :-)

09.11.2017 Pozvánka na turnaj

Pozvánka na turnaj
Dneska večer se od 19h v Ostrově na Kolečku uskuteční desátá TOPka. A to už je důvod k oslavě :-D K příležitosti jubulejního turnaje se u nás bude hrát Cricket jednotlivců! Medaile a lákavé ceny pro nejlepší tři crickeťáky, nej ženu a prvního odpadlíka. Startovné je jako vždy 60 kaček + 10 dobrovolných do bonusovky. Jako vždy tak i dnes vylosujeme šťastlivce který dostane pizzu :-) Cricket je u nás jen za pětikačku, tak doufáme, že tato příjemná změna naláká nějaké lidi a hlavně si všichni společně užijeme večer ;-) Kdo se stane mistrem v cricketu? To se dozvíme již dnes večer, všichni jste tak srdečně zváni ... Body do UŠO i místního žebříčku samozřejmostí.

07.11.2017 Termín Memorialu už je definitivní

Termín Memorialu už je definitivní
Rozhodnuto! Termín Memorialu Milana Fialy je už definitivní. Bylo to náročný, ale nakonec se našel termín snad ke spokojenosti všem. Teda aspoň většiny šipkařů v našem kraji ... Sobota 3.února 2018 ( plakát a událost bude vyrobena do konce měsíce ) :-) Tím se i nepatrně změnila termínovka Ostrovské TOPky ...