<< na začátek | < předchozí   | ... 203 | 204 | 205 | 206 | 207 | 208 | 209 | 210 | ... |   další > | na konec >>
04.11.2017 1. B LIGA UŠO Karlovarsko - 7.kolo                          Kolečko Škodíci B Ostrov 8:10 Průšvih A Karlovy Vary

Po druhé za sebou během 7 dní přijel Přůšvih A Karlovy Vary ke Škodíkům na Kolečko. Tentokrát tu sehrál utkání s domácím Béčkem. Nováček 1.ligy vstoupil do sezóny jako uragán a tak tomu bylo i v 7. ligovém kole. Ujal se rychlého vedení 6:0, sehrál vynikající dvojice a pak hlavně cricket. Škodíci tak nečekaně hladce prohrávali 2:9. Pravdou ale je, že to mnohdy byly ukázkové hry ve které rozhodovala jedna nebo dvě šipky. V druhé půli mělo zase navhr Kolečko a mohutným finišem dotáhl utkání až do konečného stavu 8:10. Tohle byla vážně skvělá reklama na šipky. Bohužel Škodíci z ní vyšli bodově naprázdno. Škoda kluci i tak to bylo super! Příště ale zase nějaké ligové bodíky určitě přidáte.
Po výhře, po prohře, vždycky jsme s Váma ... Škodíci Olééé ;-)

Sestava zápasu: Jan Dutka 4 zápasy - 3 body, René Loučim​ 4 zápasy - 3 body, Zelenka Michal 4 zápasy - 2 body, František Hochmann​ 4 zápasy - 0 bodů,
( dvojice 0 bodů, cricket 0 bodů )
náhradníci: Josef Besperát​, Štefan Nežatický​, Martin Elbl​