<< na začátek | < předchozí   | ... 219 | 220 | 221 | 222 | 223 | 224 | 225 | 226 | ... |   další > | na konec >>
12.05.2017 Kolečko Ostrov TOP 32 / 2017

Kolečko Ostrov TOP 32 / 2017
11.květen byl ve znamení 32.TOPky. V Ostrově se odehrál další skvělý místní turnájek. Na Kolečko si našlo cestu pěkných a průměrných 19 lidí z celého širokého okolí. Celkem tedy z 8 krajských klubů! Škodíci, Domino, Průšvih, Racek, Lamy, Nikola, Fedor a DT R.U.M. Turnaj začal v 19:05 jako obvykle bonusovou hrou. V kasičce bylo tentokrát 115 tisíc haléřů ;-) Po druhé za sezónu kolo štěstí vylosovalo samotného předsedu a rozhodčího turnaje Mrňdu. Tolik rozruchu kolem momentálně nebylo ani u Babiše :-D Bohužel zcela nerozházený Honzík se ani na centimetry nepřiblížil k double 2 :-/ Druhá šance tak byla pro Michala Peterku, který jednou šipkou trefil triple 10 a mohl se tak radovat z pěkné výhry. První 180 "bingo" hned z kraje hodila Nejdecká Lama Ráďa Krůta. Káča Ogorková skončila v turnaji jako poslední a odnesla si domů salátovku. Zelená kamarádka na dlouhé noci se bude určitě hodit. Nejlepší ženou turnaje se stala Verunka z Nejdku, která si to v roztřelu rozdala s Divokým Andělem. Ten večer moc pěkně hrající Míra Ogorek si s novýma šipkama od Phila Taylora dokráčel až těsně pod stupně vítězů. Třetí místo bral tentokrát domácí šipkař Spruzsanský Tom. René Loučím se po 6-ti týdenním půstu opět dostal na bednu i když hned po prvním zápase musel do levačky ...

12.05.2017 Kolečko Ostrov TOP 32 / 2017    ( Výsledky )

Kolečko Ostrov TOP 32 / 2017    ( Výsledky )
Vítězem turnaje se nemohl stát nikdo jiný než Jirka Trnka. Ale vůbec to neměl ve finále lehký. Renda se rval jako lev a pokud mě paměť neklame, tak spolu sehráli 6 nervydrásajících legů. Tento náročný týden se mu tak náramně povedl když zkompletoval svojí sbírku. Úterý Chodov stříbro, středa Karl. Vary bronz a čtvrtek v Ostrově zlato. Gratulace a hodně úspěchů do dalších bojů Ve 22:23 tak turnaj skončil, rozdaly se ceny a hráči se po té rozprchli domů. Našlo se ale i pár vyjímek kteří stále měli stále žízeň a tak se přemístili o ulici a pár desítek metrů dále.
Všem moc děkujeme za výbornou atmosféru.

Výsledková listina 11.5.2017
19. Kateřina Ogorková - Škodíci

05.05.2017 Kolečko Ostrov TOP 31 / 2017

Kolečko Ostrov TOP 31 / 2017