<< na začátek | < předchozí   | ... 217 | 218 | 219 | 220 | 221 | 222 | 223 | 224 | ... |   další > | na konec >>
18.06.2017 Kolečko Ostrov TOP - FINÁLE 16 / 17 ( pokračování )

Kolečko Ostrov TOP - FINÁLE 16 / 17 ( pokračování )
Snad největší z nich byla famózní jízda Verunky Štroblové z Nejdku, která skončila na celkovém 3.místě! A to jí chyběl jen malý krůček k postupu do finále. Loňský první vítěz Ostrovských turnajů TOP Leoš Ševčík skončil překvapivě už ve čtvrtfinále. Konečnou stopku mu udělil Zdeněk Štěpánek a to poměrem 3:2. Finálová dvojice tak měla složení Jirka Trnka z Kraslic a již výše zmiňovaný Zdeněk z Domina. Hralo se na 4 vítězné legy. Na Zdeňkovi se už projevilala herní a společenská únava. Cestou do finále v KO pavouku musel odehrát 14 legů a vypít nespočet panáků, natož jehož soupeř odehrál pouze 11 legů a byl stále svěží :-D Finále tak mělo jasného vítěze v podání Jirky Trnky a to v poměru 4:1. Zdeněk ale svým krásným projevem pak přijal porážku a sportovně uznal, že Jirka vyhrál zcela zaslouženě a právem. "Čočkyn" pak hrdě předal svůj putovní pohár novému majiteli. Celkový vítěz druhé TOPky Jiřík pak přijímal od všech přítomných veliké gratulace a radostně pózoval všem fanouškům před objektivem :-) Dovršil to i úžasným gestem - nechal putovní pohár na Kolečku. Fakt dobrá práce Sakala!

18.06.2017 Kolečko Ostrov TOP - FINÁLE 16 / 17 ( pokračování 2 )

Kolečko Ostrov TOP - FINÁLE 16 / 17 ( pokračování 2 )
V ženské časti turnaje se odehrál DKO pavouk, ve kterém se rozhodovalo o nej ženě. Kdyby nevyhrála bronzová z celkového turnaje Verunka asi by to nebylo by to spravedlivé, ale ta dominovala i v ženské části a tak se po právu stála hrdinkou a nejlepší ženou toho dne! Veliká gratulace do Nejdku. Jako druhá skončila náhradnice Kateřina Ogorková. Petra Peterková neměla svůj den. Ve své skupině skončila s jednou výhrou až na posledním 6. místě a moc velkou radost jí ani neudělala "až" třetí příčka mezi ženami. Na tento velmi, ale opravdu velmi povedený turnaj se určitě bude ještě dlooouho vzpomínat. Ta atmoféra na Kolečku je vždy opravdu báječná a jen málokteré místo jí může konkurovat. Všem ještě jednou moc děkujeme za účast, těšíme se na Vás v sezónně 2017 / 2018 a doufáme, že nám i nadále zanecháte přízeň. Škodíci Ostrov olééé

Turnaj započítán do krajského i republikového žebříčku UŠO

V sekci " Media " přidány fotky

16.06.2017 Čtvrteční šipkaření

Čtvrteční šipkaření
Včera se na Kolečku sešlo 7 srdcařů. Domlouvali sobotní velké finále a při té příležitosti se rozhodli, že jako skvělý trénink na "Finálovou TOPku" si zahrají mini turnájek každý s každým.

Výsledková listina - 15.6.2017
1. Zdeněk Štěpánek - 5 xvýhra
2. Michal Peterka - 4 x výhra
3. Lukáš Maron - 4 x výhra
4. Jan Mrenica - 3 x výhra
5. Štěpán Tunkiv - 3 x výhra
6. Petra Peterková - 2 výhra
7. Tomáš Hruška - 0 x výhra

10.06.2017 FINÁLOVÝ TURNAJ TOP

FINÁLOVÝ TURNAJ TOP
Nejlepších 24 hráčů Ostrovské TOPky postoupilo do velkého finále, které se uskuteční 17.6. od 14h
Za šipkovou turnajovou sezónu jsme si v banku ušetřili 15 600,- kč. Pro info / 9 500,- šlo na sezónní odměny, 2 500,- šlo na sezónní poháry a na finálové medaile - nový krásný putovní pohár jsem Vám věnoval a "prozatím" 3 460,- zůstalo na finále! V jednání jsou ale ještě zdarma kredity a nějaký menší obnos od hospody. Rozdělení skupin bylo rozděleno podle spravedlivého klíče, který už byl praktikován i na jiných turnajích. V základní skupině se hraje každý s každým na 2VL. První čtyři z každé skupiny postupují do vyřazovacího Play off. V K.O pavouku o 16 účastnících se hraje systémem na 3 VL a finále pak na 4VL.
A1-C4, D2-C3, B1-D4, C2-D3 / C1-A4, B2-A3, D1-B4, A2-B3
Ceny budou rozděleny mezi 4 nej v turnaji a 2 nej ženy.
Startovné na turnaj je 100 korun českých. Kredity se ovšem nevhazují! Pro každého účastníka bude zdarma gulášek. Těšíme se tak na Vaší návštěvu.
Prosím všechny finalisty, aby svojí účast potvrdili do čtvrtka 15.6. do 19h. Děkuji moc :-)
S láskou Váš Jan Mrenica