<< na začátek | < předchozí   | ... 213 | 214 | 215 | 216 | 217 | 218 | 219 | 220 | ... |   další > | na konec >>
09.09.2017 Kolečko Ostrov TOP 1 / 2018

Kolečko Ostrov TOP 1 / 2018
Čtvrteční večer 7.září začal v Ostrovské pivnici Kolečko třetí ročník místní TOPky. Ředitel turnaje Mrnďa tak před zahájením všechny přítomné seznámil s novými pravidly a popřál hodně štěstí. Na prvním turnaji se sešlo krásných 16 šipkařů. Před úvodními zápasy se ještě napřed losovala bonusová hra. Michal Zelenka bohužel ani jednou přesně nezamířil do „lehkého“ triplu 19. Ten následně vylosoval Petru Vrtilovou, která si mohla pochutnat na voňavé pizze. Po té se již začalo hrát o první turnajové body a spousta cen, takže motivace byla veliká. Bylo k viděný spousta krásných, vyrovnaných a i překvapivých výsledků. Jako první kdo odhodil poslední šipku se stal domáci borec Michal Peterka. Cena útěchy „mini bábovka“ ke kafíčku pobavila a jistě i potěšila ;-) Tomášovi Sprůzovi ten večer patřila šestka. Jako jediný však dokázal porazil pozdějšího šampióna. Skvělými výsledky a pěknou hrou to nováček „ Céčkových “ Škodíků Lukáš Maron dotáhl na pětku. V Ostrově je vždycky velmi vysoko, Kolečko jí prostě sedí. Řeč je o nej ženě a celkově čtvrtému hráči turnaje Verunce Štroblové. Leoš Mareš bral bronz, pohárek, placatku rumu a klobásky. .... má to pokračování :-)

09.09.2017 Kolečko Ostrov TOP 1 / 2018 ( výsledky )

Kolečko Ostrov TOP 1 / 2018 ( výsledky )
Vítěz pravé strany Zdeněk Štěpánek měl zlato takřka v kapse, jenže na Nejdeckého Ráďu Krůta, který letos hájí barvy Průšvihu z Varů prostě ten den sedlo štěstíčko. V levačce vybojoval spousta ztracených zápasů a tak tomu bylo i ve finále. Celkovým skóre 2:1 a 2:0 pak mohl slavit triumf. Velké ovace, zástupy fanoušků a následná autogramiáda s focením nebrala konce. Zdeněk se tak musel spokojit se stříbrem. Útěchou mu mohlo být to, že až ve finále bylo jeho rukou vhozeno první bingo a tak mohl sebou na cestu ještě přibalit lahodnou škvarkovou pomazánku. Gratulace vítězům a velké díky všem co dorazili. Už teď se všichni těšíme na příští čtvrtek.

Výsledková listina
1. Radek Krůta - Průšvih Karlovy Vary
2. Zdeněk Štěpánek - Domino Družba Ostrov
3. Leoš Ševčík - JP Čechie Dalovice
4. Veronika Štroblová - Průšvih Karlovy Vary
5. Lukáš Maron - Škodíci Ostrov
6. Tomáš Spruzsanský - Škodíci Ostrov
7. Martin Elbl - Škodíci Ostrov
8. René Loučim - Škodíci Ostrov
9. Michal Zelenka - Škodíci Ostrov
10. Jan Mrenica - Škodíci Ostrov
11. František Hochmann - Škodíci Ostrov
12. Tomáš Hruška - Škodíci Ostrov
13. Robert Hlůžek - Škodíci Ostrov
14. Martin Šťastný - Racek B52 Karlovy Vary
15. Petra Vrtilová - Škodíci Ostrov
16. Michal Peterka - Škodíci Ostrov

03.09.2017 Kolečko Škodíci A Ostrov 5:13 Kolečko Škodíci B Ostrov        1. B LIGA UŠO Karlovarsko - 1.kolo

Kolečko Škodíci A Ostrov 5:13 Kolečko Škodíci B Ostrov                        1. B LIGA UŠO Karlovarsko - 1.kolo
Zápasem mezi "Áčkem" a "Béčkem" Škodíků odstartovala v sobotu nová šipková sezóna. Na dlouho očekávané derby se jistě každý těšil. V sázce bylo mnoho a tak vzájemné předzápasové pošťuchování nebralo konce. Před utkáním bylo v plánu ještě představení nové posily Rendy. Hobl se z bezpečnostních důvodů nakonec přece jen nekonal a tak musel stačit jen panák čistého líhu :-D Skvělý vstup do utkání zařídila "domácí Peťula, kdy porazila "hostujícího" Rendu v 6.kole. Ta se tak nakonec po právu stala nejlepším hráčem domácího týmu. Z kraje druhý bod pak ještě přidal Mrňda. To bylo ale na dlouho dobu překvapivě všechno. Domácí ač byli v nejsilnější sestavě zcela odešly náhozy a hlavně doubly. Béčko zase pro změnu zavíralo mohem dříve a lépe jak předzápasově nabuzení šipkaři v modrém dresu. Výsledek 5:13 je sice hodně překvapivý a dost krutý, ale za to zcela zasloužený. I na 5. pokus tak nedokázal A tým Béčko porazit. Pozápasový neklidný večírek se tak protáhl až do pozdních nočních hodin. Příští týden je Region, takže se u ligových terčů sejdeme až za 14 dní. Ještě jednou gratulace Béčku. Snad už se v odvetném zápase konečně podaří Áčku prolomit to prokletí z proher.

http://www.sipky.org/?region=kvk&page=detail-zapis u-ligoveho-utkani&league_match=10284347

01.09.2017 Místní Open Kolečko Ostrov ( 31.08.2017 )

Místní Open Kolečko Ostrov ( 31.08.2017 )
Pěkných 12 lidí se zúčastnilo posledního tréninkového letního turnaje před sobotní novou ligovou sezónou a novým ročníkem Ostrovské TOPky, která začíná už za týden a všichni se na ní moc těší :-) Děkujeme početné skupince z Jáchymova a Jindrovi s Honzou za účast :-)