<< na začátek | < předchozí   | ... 209 | 210 | 211 | 212 | 213 | 214 | 215 | 216 | ... |   další > | na konec >>
09.10.2017 3.C LIGA UŠO Karlovarsko - 3.kolo                                  Úlet Pšov 5 : 13 RAF Škodíci Hroznětín

Pomalý rozjezd, ale pak už to byla jedna veliká exhibice. Škodíci z RAF opět dominovali a s plným bodovým ziskem vládnou 3.C lize :-)
Gratulace do Hroznětína.
Po výhře, po prohře, vždycky jsme s Váma ... Škodíci Olééé ;-)

Sestava zápasu: Krotký Václav 4 zápasy - 4 body, Hron Dalibor​ 4 zápasy - 3 body, Ogorek Miroslav 4 zápasy - 3 body, Kiss Karel 4 zápasy - 2 body, ( dvojice 1 bod )
náhradníci: Červeňanský Ladislav

http://www.sipky.org/?region=kvk&page=detail-zapis u-ligoveho-utkani&league_match=10661947

08.10.2017 1.B LIGA UŠO Karlovarsko - 4.kolo                          Bacardi B Karlovy Vary 10:8 Kolečko Škodíci B Ostrov

Béčko Škodíků zajíždělo do Varů k domácímu Béčku Bacardi. Karlovarský nováček byl po třech kolech překvapivě v čele tabulky a své postavení potrvdil i nedělním zápase, kde v krásném zápase nakonec v samostatném závěru urval výhru 10:8. Škodíci tak smutně odjížděli domů s prázdnou. Nevadí, příště bude zase určitě lépe! ( na zápase jsem nebyl, žádné informace jsem bohužel nedostal, takže tohle bylo jen moje subjektviní shrnutí )
Po výhře, po prohře, vždycky jsme s Váma ... Škodíci Ostrov olééé ;-)

Sestava zápasu: René Loučim​ 4 zápasy - 2 body, Zelenka Michal 4 zápasy - 2 body, Dutka Jan 4 zápasy - 1 bod, Nežatický Štefan​ 3 zápasy - 1 bod, Hochmann​ František 1 zápas - 0 bodů
( dvojice 1 bod, cricket 1 bod )
náhradník: Besperát​ Josef

3:1, 5:3, 5:5, 6:6, 7:7, 8:8, 10:8

http://www.sipky.org/?region=kvk&page=detail-zapis u-ligoveho-utkani&league_match=10288187

07.10.2017 1.B LIGA UŠO Karlovarsko - 4.kolo                              Kolečko Škodíci A Ostrov 12:6 Nikola C Kraslice

Tohle byla pro Škodíky velice náročná sobota. Ve 4.kole čekali na Kolečku oblíbené soupeře z Nikola Kraslice. Hostující C tým se po roční odmlce zpět vrátil do 1.ligy. Škodíci v sobotu čekali, čekali a zase čekali. Nikole se po cestě porouchalo auto, takže zápas začal s hodinovým zpožděním. Byl to velice pomalý a nervózní rozjezd. Oba týmy předváděli podprůměrné šipky. Byla to ale přetahovaná o každý bodík. Zápas se začal lámat v cricketu, kdy nově poskládaná dvojice Hrůša a Pety skvěle zabodovala! Když pak kapitán Mrnďa, který zatím v lize překvapivě válí vystřídal nevýraznou Peťulu za sebe, celková výhra už byla na dosah. Druhá polovina utkání už byla zcela v režiji zlepšených Škodíků. Poslední 12 bod přidal Pety a mohlo se tak rozject dlouhá pozápasová oslava. Hlavní držáci z Kraslic odjíždeli z Kolečka společensky unaveni až kolem 20h. Byla to opravdu krásná a náročná sobota ... Děkujeme soupeřům za úžasnou a kamarádskou atmosféru. S Váma je vždy radost hrát :-)
Po výhře, po prohře, vždycky jsme s Váma ... Škodíci Ostrov olééé ;-)

0:1, 2:3, 5:3, 7:4, 11:5, 12:6

http://www.sipky.org/?region=kvk&page=detail-zapis u-ligoveho-utkani&league_match=10288443

06.10.2017 Kolečko Ostrov TOP 5 / 2018

Kolečko Ostrov TOP 5 / 2018
Velice pěkných 18 šipkařů zavítalo ve čtvrteční pochmurný večer do Ostrova na 5. turnaj TOP. Až zdalekých Kraslic přijeli velcí pohodáři a super kluci "Čuník" a "Stifler". Za to jim patří veliký obdiv a díky! Škodík Michal Zelenka byl letos již po druhé vylosován v bonusovce, ale opět ani jednou nedal tentokrát triple 17. Pak sáhl do tajné krabičky a z ní vytáhl Tomas Spruzsansky​, který obdržel pizzu zdarma. Ná Vir Lukáš​ nezaváhal ani tentokrát a skončil jako minule na posledním místě. S cenou útěchy bublifukem si pak hrála půlka hospody :-D Zavření přes sto bylo hodně, ale první kdo pokořil tuto hranici s číslem 106 byl Petr Rau, ten nakonec skončil na slušném 6.místě. Stejně tak to bylo i s bingařema. První a celkem 4 x 180 hodil kdo jiný než Pedro :-) 5. flek byl Leoš Ševčík​. Dalovické legendě se na Kolečku nějak nedaří. Bramboru a mojito zabral Míša Zelenka, bronz a vodka s lovečákem putovala do Kraslic Romanovi Dunovi. Stříbro patřilo překvapivě Verunce, která nemohla tolik cen ani pobrat ;-) Porazila i celkového vítěze Pedra, ten jí to ale ve finále vrátil. Ostrovský Krasličák tak dovřšil šipkařský hattrick. Blahopřejeme vítězům a děkujeme všem za super zábavu a atmosféru. Těšíme se na Vás zase příště ...