<< na začátek | < předchozí   | ... 211 | 212 | 213 | 214 | 215 | 216 | 217 | 218 | ... |   další > | na konec >>
23.09.2017 1.B LIGA UŠO Karlovarsko - 3.kolo                        Kolečko Škodíci A Ostrov 4:14 Bacardi B Karlovy Vary

Tak tohle byl opravdu velmi špatný a trestuhodný výkon. Ve třetím kole 1.B ligy zavítal do Ostrova tým z Karlových Varů, nepříjemný soupeř Bacardi B. Hosté byli po dvou kolech a skvělých výsledcích na prvním místě tabulky, takže se čekal velmi těžký souboj. Začátek vypadal velmi slibně. Škodíci se soupeřem drželi celkem krok, ale pak jako by domácí tým ůplně rezignoval a 10 body v řadě Karlovarákům doslova daroval výhru na podnosu. Konečný výsledek 4:14 je dosti krůtý, protože Bacardi se určitě porazit dali. O to smutnější, že ten den se nikomu ze Škodíků prostě nic nedařilo a soupeř podle nás nepředvedl tak dobrý výkon jak by se čekalo :-/ I takové dny prostě jsou. Věříme, že příště to tam zase bude padat!
Po výhře, po prohře, vždycky jsme s Váma ... Škodíci Ostrov olééé ;-)

Sestava zápasu: Jan Mrenica​ 2 zápasy - 1 bod, Tomáš Hruška​ 2 zápasy - 1 bod, Petra Peterková​ 4 zápasy - 1 bod, Tomáš Spruzsanský​ 4 zápasy - 1 bod, Jirka Budík​ 4 zápasy - 0 bodů,

http://www.sipky.org/?region=kvk&page=detail-zapis u-ligoveho-utkani&league_match=10287163

22.09.2017 Kolečko Ostrov TOP 3 / 2018