<< na začátek | < předchozí   | ... 212 | 213 | 214 | 215 | 216 | 217 | 218 | 219 | ... |   další > | na konec >>
17.09.2017 1. B LIGA UŠO Karlovarsko - 2.kolo                                     Žíla Chodov D 7 : 11 Kolečko Škodíci A Ostrov

Škodíci jsou tříbodový. Ostrovské Áčko čekalo na ligové body více jak půl roku! Naposledy slavili výhru 4.března v Chebu. Tenktokrát se jim to povedlo v Chodově, kde po matném a né moc pohledném utkání udolali domácí Žílu D. Nutno ale taky podotknout, že se prostřídalo všech 7 hostujících hráčů. Chyběl pouze Ondra Rom, který plnil své manželské povinnosti :-) Děkujeme Žíle za krásnou, pohodovou, uvolněnou atmosféru a přejeme hodně štěstí do dalších bojů. Takhle by to mělo vypadat na každém zápase :-)
Škodíkům se tak po výhře určitě zvedlo sebevědomí a mohou jít do dalšího ligového kola s klidnější hlavou. Za týden se pokusí favorizovaný tým Bacardi B Karlovy Vary zaskočit a třeba jim i uloupit nějaký ten bodík.
Po výhře, po prohře, vždycky jsme s Váma ... Škodíci Ostrov olééé ;-)

Sestava zápasu: Petr Nekola​ 3 zápasy - 3 body, Jan Mrenica​ 2 zápasy - 2 body, Tomáš Hruška​ 1 zápas - 1 bod, Tomáš Spruzsanský​ 4 zápasy - 3 body, Jirka Budík​ 2 zápasy - 1 bod, Michal Peterka​ 2 zápasy - 0 bodů, Peťulka Peterková 2 zápasy - 0 bodů

0:3, 2:7, 4:9, 6:9, 6:10, 7:11

http://www.sipky.org/?region=kvk&page=detail-zapis u-ligoveho-utkani&league_match=10284859