<< na začátek | < předchozí   | ... 210 | 211 | 212 | 213 | 214 | 215 | 216 | 217 | ... |   další > | na konec >>
29.09.2017 Kolečko Ostrov TOP 4 / 2018

Kolečko Ostrov TOP 4 / 2018
Čtvrtá Ostrovská TOPka se zapíše zlatým písmem do historie Kolečka jako jeden z nejfajnovější a nejpřekvapivější místní turnaj za poslední týdny :-) Cestu k nám si našlo hezkých 16 hráčů. Favoritů na titul bylo hodně, ale tenhle turnaj ve všech směrech patřil prostě jen jednomu člověku! A tím byl požárník, šoumen a místní šipková legenda Martin Elbl​! Ale pěkně popořádku. Před začátkem turnaje si Petra Peterková a čerstvý otec Štěpán Tunkiv​ ( moc gratulujeme ) vzali "žolíka". Sváteční turnaj se tak oboum teda počítal dvojnásobně! Pro kuřácké opozdilce začal turnaj 6 minut po 19h bonusovou hrou. Kolo štěstí vylosovalo "Elblíka", ale ten se ani kouskem nepřiblížil k double 4. Celý bank se tak přesouvá do dalšího týdne. Ten poté svojí třesoucí se rukou vylosoval Rendu Loučima, který si tak mohl objednat pizzu a dělat chuťě všem okolo :-D Turnaj začal velkým překvapením, kdy lídr Ostrovské TOPky Ráďa Krůta šel hned v prvím kole do levačky. Celkové 7.místo pro něho bylo zklamáním, ale šipky ho prostě vážně neposlouchaly. Prvním odpadlíkem turnaje se stal hráč Céčka Škodíků Lukáš Maron. Úsměv na tváři mu vykouzlilo balení kapesníčků. První turnaj, hned žolík a konečné 8. místo. Řeč je o Štěpánu Tunkivovi. Organizátor Mrnďa byl jen nepatrný krůček od umístění na bedně.

29.09.2017 Kolečko Ostrov TOP 4 / 2018 ( výsledky )

Kolečko Ostrov TOP 4 / 2018 ( výsledky )
To se mu na domácí půdě nepovedlo už sakra dlouho. Lepšící se forma a výhra nad Rednou nasvědčovala tomu, že dnes večer to konečně vyjde. Jenže poslední krok vůbec nezvládl a musel se spojit až se šestkou. Hrdina dne Marťas ho po krásné hře vyprovodil 2:0. Těsně pod bednou skončilo další překvapení. Jáchymovský borec Emil Plaček bral bramboru a rychlé špunty! Bronzová příčka a největší osobní úspěch za poslední roky patřilo Elblíkovi. Zřejmě nadopovaný rumem sekal jednoho soupeře za druhým. Dokonce měl ten večer i největší zavření a s číslem 103 si i polepšil o měkkoucí sýr, který mu po právu patřil. Všichni přítomní měli dojem, že ten o svém úspěchů brzo vydá 300 stránkovou knihu :-D Peťula věděla, proč si vzít žolíka. Na Kolečku jí to prostě svědčí a vyplatilo se to i tentokrát. Sesekala Pedra v pravačce! Finálová dvojice měla stejné složení jako minulý týden. Jen s tím rozdílem, že Petra z pravačky a Pedro z levačky. Peťule ale v náročném turnaji už došly síly. I tak skvělé stříbro, hodně cen a hodně bodů. Turnaj tak nemohl mít jiného vítěze než našeho miláčka Pedra Coudyho. I bingo a uzená makrela patřila jemu. Druhá účast a druhá výhra. Prostě borec :-) Včera to byl opravdu super turnájek se spoustou legrace a ti co k nám nezavítali, mohou opravdu jen litovat!

27.09.2017 Pozvánka na turnaj

Pozvánka na turnaj
Den české státnosti příjde i na Kolečko :-) Na sváteční čtvrtek je od 19h na programu již 4. místní TOPka, na které určitě nesmíte chybět! ;-) Tajný, štědrý sponzor a organizátor v jedné osobě pro Vás přichystal spousta lahodných a skvělých cen! Od jedničky do čtyřky, nejlepší ženě, zavření 100 a více, prvnímu bingu a prvnímu odpadlíku. Jeden šťastlivec se může těšit na pizzu a jeden vylosovaný muže zkusit své umění v bonusové hře ... Pro celkového vítěze bude ještě přichystaný menší pohár ;-) Body do UŠO a místního žebříčku samozřejmostí. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se - tak se na Vás zítra moc těšíme.

25.09.2017 3.C LIGA UŠO KARLOVARSKO - 2.kolo                        Kolečko Škodíci C Ostrov 7 : 11 Šviháci Jáchymov

3.C LIGA UŠO KARLOVARSKO - 2.kolo                           Kolečko Škodíci C Ostrov 7 : 11 Šviháci Jáchymov
Ani zlepšený výkon body nepřinesl. Do půlky zápasu drželo Céčko Škodíků se Švihákama Jáchymov krok. Bohužel slibně rozjetý zápas ztratili a tak ani mohutný finiš nestačil. Vůbec nevadí. Zápasů bude ještě dost, tak to jistě vyjde třeba hned příště.
Po výhře, po prohře, vždycky jsme s Váma ... Škodíci Olééé ;-)

Sestava zápasu: Domáčková Karolína 4 zápasy - 3 body, Cicvárek​ David 4 zápasy - 2 body, Vir Lukáš​ 4 zápasy - 2 body, Vrtilová Petra​ 4 zápasy – 0 bodů, ( dvojice 0 bodů )
náhradnící: Ogorková​ Klára

0:2, 2:2, 4:4, 4:11, 7:11