<< na začátek | < předchozí   | ... 220 | 221 | 222 | 223 | 224 | 225 | 226 | 227 | ... |   další > | na konec >>
26.05.2017 Kolečko Ostrov TOP 34 / 2017

Kolečko Ostrov TOP 34 / 2017
Před před poslední místní turnaj TOP s číslem 34 se odehrál tento čtvrtek na Ostrovském Kolečku. Dorazilo slušných 18 hráčů a hráček. Bylo znát, že boj o TOP 24 pomalu vrcholí a tak dorazili i Ti, co ještě nevzdávají svojí naději se tam nějak prokousat ... Turnaj začal v 19:04 bonusovou hru. Kolo štěstí již po druhé za sebou vylosovalo domácí Peťulu. Bohužel ani jednou nedala "lehký" triple 20. Jako druhý šel na řadu náš akvarista Pišta. Ten se jednou šipkou trefil do triple 19 a tak runda panáků už byla na cestě :-) Jako první vypadnuvší byl Venca Oplt od Průšů z Varů a odnesl si domů balík mrkviček. Foto mohu zaslat na požádání ;-) Prvním bingařem se stal Jiřík Budíček. Esička ke kávičce mu udělala alespoň malou náplást z konečné 6. příčky. Nej ženou nemohl být nikdo jiný než naše Rumová víla. Se 4.místem a dračí klobáskou se musel spokojit Renda, který nestačil na ten večer moc pěkně hrajícího Mrňdu. Ten se tam prokousával hned ze začátku z levé strany. Několikrát utekl i hrobníkovi z lopaty, ale jeho hladinka rumu a pevná ruka byla tentokrát nastavena dobře :-D Ve finále se tak podle předpokladů utkala Fialka z "Béčka" se sváteční šipkovou legendou Nekolíkem z "Áčka". Byl to urputný a krásný boj, ze kterého se nakonec radoval miláček žen " Pedro".

26.05.2017 Kolečko Ostrov TOP 34 / 2017 ( Výsledky )

Kolečko Ostrov TOP 34 / 2017 ( Výsledky )
Všem zúčastněným moc gratulujeme za krásnou atmosféru, šipkové výkony a těm co tento víkend vyráží do Králík na MČR hodně úspěchů a co nejlepší výsledky. Sportu zdar a šipkám zvlášť
Výsledková listina - 25.5.17

18. Václav Oplt​ - Průšvih Karlovy Vary

26.05.2017 Aktuální žebříček Ostrovské TOPky na Kolečku

Aktuální žebříček Ostrovské TOPky na Kolečku
Žebříček Ostrovské TOPky po 34. kole :-)
Nejlepších 5 mužů a 3 ženy sezónního žebříčku budou finančně a pohárově odměněny. Nejlepších 24 hráčů dle umístění si zahraje velké finále o putovní pohár a naspořený Jackpot. Zbývá poslední 2 turnaje ( dvojice cricket a 501 DO ) Vypadá to, že boj o přední příčky a poslední postupové místo do TOP 24 bude ještě hodně zajímavý. Kdo se chce do našeho finále ještě dostat, tak už by neměl na Kolečku chybět! Podle návštěvnosti se pak odvíjí i velikost našeho banku na závěrečný turnaj, takže to záleží jen a jen na Vás ;-) Prozatím k nám zavítalo 85 hráčů a hráček. Průměr na turnaj je zatím stále hezkých ø 19,18 šipkařů. O chloupeček zatím máme lepší výsledky než vloni

19.05.2017 Kolečko Ostrov TOP 33 / 2017

Kolečko Ostrov TOP 33 / 2017
Ve čtvrtek se odehrál na Kolečku v Ostrově další místní turnaj. Tentokrát s pořadovým číslem 33. Sešla se nadprůměrná účast 22 šipkařů a hlavně pohledných šípkařek :-) V 19:04 byl turnaj zahájen bonusovou hrou. V banku bylo bez desetikačky rovný litřík. Jako prvního kolo štěstí vylosovalo Peťulu, ale ani ona a pak ani nováček turnaje Nikola Zvolánek nedali double 3, respektivě čistej bull. Prvním odpadlíkem se nečekaně stal Míra Ogorek, který s novýma šipkama skončil minule na bramboře. Teď bral lahodné cibulky. Pravda, los mu moc nepřál. Dalším překvapením turnaje bylo 18.místo organizátora a předsedy turnaje Mréni, který i přes jednu výhru dostal po prvé v sezónní TOPce skončil mezi posledníma :-D Skvěle hrající Klára Ogorková hodila jako první Leošovi „171“ bingo a zároveň tím i 6.místem získala cenu pro nejlepší ženu. Tekutá hrušťička a uherák určitě potěšil. Čtvrté místo a ovocná pivíčka si domů odnesl domácí hráč a Slávista Michal Zelenka. Bronzovou příčku bral Sparťan Renda Loučím.