Svet-Stranek.cz
Oggy a Škodíci Ostrov

Ostrovská TOPka dopodrobna:Šipkový klub

Ostrovská TOPka dopodrobna

S novým 3. ročníkem přichází i pár změn. Započítaných turnajů bude o čtyři více než vloni. Celkem teda 40! Hrací den zůstává stejný - Čtvrtek 19h. Z Časových důvodů vypadnou turnaje dvojic v cricketu, které náhradí cricket jednotlivců.  Losované dvojice zůstávají. Vánoční a Velikonoční turnaj bude opět bodován dvojnásobně. Nově však přibude Memorál Milana Fialy. Hlavní novinkou je volba „Žolíka“. Žolík bude pro hráče čtvrtý možný dvojnásobně bodovaný turnaj. Žolíka si hráč bude moct vybrat jednou za sezónu. A to vždy před začátkem jím zvoleného turnaje. Žolík však nepůjde uplatnit v cricketu, v losovaných dvojcích a ve dvojnásobně bodovaném Vánočním, Velikonočním a Memoriál turnaji! Nepatrně se i změní bodování. Nejlepším třem strheme jeden bodík, ať je za každé uhrané kolo 2 body navíc ( 5-7-9-11-13-15-17-19-21 …) Napadlo mě, že by do finále mohlo postoupit 21 hráčů ( 3 x 7 ) - 16 je podle mě málo. Ale ať jsem přemýšlel jakkoliv, tak mi stále vycházela varianta, že nej je 24 hráčů ( 4 skupiny po 6 ). Takže stejně jako vloni. Startovné zůstává taky stejné - 60 kč + 10 dobrovolných kaček na bonusovou hru.
Každý turnaj losovačka o místní pizzu dle vlastního výběru ( děkujeme Pivnici Kolečko za sponzorský dar ) a věcné ceny pro nejlepší :-) Ceny bodou rozděleny takto. Od vítěze až do čtyřky ( brambora neplatí pro dvojice ), žena, bingo, zavření 100 + a první odpadlík.
Bohužel nový finanční sponzor je v nedohlednu, takže tabulka finančních odměn zůstává prozatím stejná. Jinak pan provozní Kolečka byl na jednu stranu zase tak hodný, že každý turnaj přišlíbil losovačku o místní pizzu dle vlastního výběru! Rozpis ještě není konečný, takže veškeré nové návrhy nebo připomínky rád uvítám. Sportu zdar a šipkám zvlášť … Váš kamarád Mrnďa ;-)
P.S. Pokud nezasáhne vyšší moc, tak finálový turnaj by měl být naplánován na 30.6.2018
Dříve se mi to kvůli MČR družstev dělat nechce :-/


!!! Finanční odměny jsou prozatimní a mohou se ještě v průběhu turnaje mírně změnit. V Novém roce už budu zveřejněny konečné a neměné částky !!!

!!! Turnaje jsou započítány do krajského i republikového žebříčku UŠO !!!